Memurlar.Net - Kurs
     Memurlar.Net | İlan | Forum Kurs Okul | Becayiş | Soru/Cevap | Karar | Anket | Video | Üye
Ana sayfa | Kampanyası olan dersaneler | Kursunuzu kaydedin | Duyurular
KPSS davasına müdahil olmak için başvurdular
Sertifikalı ücretsiz eğitimler
KPSS savcısını böyle tehdit ettiler/ Video
Eğitim Bir Sen: Herşeyi zorlayarak aldık

Memurlar.Net

Denizli Murat Eğitim Kurumları

Üyelerin değerlendirmesi
Oy vermek için üyelik girişi yapınız.
-
-
-
-
-
Adres(ler)i
Denizli Murat Eğitim Kurumları
Uçancıbaşı Mah. 560 Sok. No:121/8 Kat:6 FT İş Merkezi
Merkez Denizli
(258) 261 55 11
(258) 261 99 62
Denizli Murat Eğitim Kurumları
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:110 (Kapalı Spor Salonu Karşısı)
Merkez Denizli
(258) 265 00 49
(258) 265 19 55
Denizli Murat Eğitim Kurumları
Murat İnsan Kaynakları Merkezi 25 yıldır deneyimli kadrosuyla sizlere yayın ve kurs desteği vermektedir.Öğretmen atama dönemlerinde iki yıldır uzman kadromuzla ücretsiz tercih danışmanlığı yapmaktayız
http://www.murategitim.com
30 Temmuz 2007

MURAT EĞİTİM KURUMLARININ

Türkiye'deki Gelişimi;

Açıköğretim eğitimine Türkiye'nin ilk resmi kuruluşu olarak 1983-1984 öğretim döneminde Ankara’da birkaç öğrenci ile bu sürece başladık. Bugün Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya ve Denizli illerinde 16 şube ile hizmet vermekteyiz. Gelinen bu noktada Türkiye genelinde binlerce öğrencimize kurs imkanı ve onbinlerce öğrencimize yayın imkanı ile ulaşarak alanında saygın bir dershane olarak yerimizi aldık.

Açıköğretimde kurs faaliyetine paralel olarak Murat Açıköğretim Yayınları adı altında yayın faaliyetinde de bulunmaktayız. Konu anlatımlı Umut Serisi ve Soru Bankası kitaplarımız ve Türkiye çapındaki bayilik sistemimiz ile açıköğretim öğrencilerine, yayın hizmeti vermekteyiz.

Dershanemiz, 1983'ten bugüne onbinlere varan açıköğretim öğrencisine uzaktan öğretim programlarını destekleyici ve tamamlayıcı kurs vermekle, eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya katkıda bulunmaktadır. Dershanemiz ayrıca açıköğretim alanında birçok ilklere ve ilkelere imza atmayı başarmıştır. Bu başarıya açıköğretim öğrencilerinin sahiplenmesi ve desteklemesi ile ulaştığımızın bilincindeyiz.

İnsanların yaşamsal ve kişisel gelişimlerinin en önemli aşamalarından biri de yüksek öğrenimdir. Açıköğretimlilerin yüksek öğrenimde çağdaş, nitelikli ve alanında söz sahibi bireyler olarak yetiştirilmesi için Anadolu Üniversitesi tarafından verilen uzaktan öğretim programlarının destekleyicisi ve tamamlayıcısı olarak tüm olanaklarımız ile çaba göstermekteyiz.

Dershanemiz dinamik, deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu ile çağdaş eğitim teknolojilerinin tüm olanaklarını kullanmakta ve öğrencilerimizin başarısını yükseltecek öğrenme ortamlarını sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Pratik test dergileri, danışmanlık hizmetleri, sınavlara hazırlık soru çözümleri, Internet üzerinde verilen deneme sınavları, bol bol yaprak testleri, ödevler ve Quizleri her yıl biçim ve içerik açısından yeniden gözden geçirilerek güncelleştirilmekte ve zenginleştirilmektedir.

Açıköğretim alanında elde ettiğimiz tecrübeye dayanarak 1999 yılından itibaren yukarıda sayılan 8 il ve 16 şube de KPSS, Kurum İçi ve Mesleki Sınavlara Hazırlık alanında kurs vermeye başladık. KPSS, Kurum İçi ve Mesleki Sınavlara Hazırlık Kurs ve Yayınlarımız ile her yıl bireysel ve kitlesel başarılara imza attık.

Bu sayfa 8,236 defa görüntülendi.


Kampanyalar   Resimleri   Personel   Başarıları   Yorumlar   Yorum yaz
İletişim | Reklam | Sitene ekle

2012 © Memurlar.Net.